mindclinic
 
O Mnie    Pomagam w...    Metody pracy    Cennik    Kontakt

Michał Barteczko - Psycholog, hipnotrapeuta

Michał Barteczko

mindclinic

Kompetencje

Hipnoterapię w swojej praktyce terapeutycznej zacząłem stosować w 2010 roku. Szybko zauważyłem jak poważnym i skutecznym jest narzędziem pracy. Miałem okazję nauczyć się wielu metod prowadzenia hipnoterapii. Z każdej wykorzystuję to co najskuteczniejsze, tworząc własny, unikalny sposób pracy. Z wykształcenia jestem Psychologiem o specjalności Klinicznej. Posiadam najwyższe, udokumentowane i potwierdzone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, kwalifikacje z zakresu hipnozy i hipnoterapii dostępne w Polsce. Ciągle rozwijałem i rozwijam swoje umiejętności związane z hipnozą, hipnoterapią, terapią, głównie poprzez uczestnictwo w certyfikowanych szkoleniach w Polsce, USA i Wielkiej Brytanii oraz jako absolwent studiów magisterskich Psychologii Klinicznej i Zdrowia na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

Rozporządzenie MPiPS (Dz. U. Nr 82 poz. 537 z 2010 r.)
Kod zawodu 323090. Zaśw. MEN nr ADZ-N 119, ADZ-N 145.

Dopasowanie do klienta i formy pomocy

Po przeanalizowaniu wielu form terapii zrozumiałem, że osiągam najlepsze rezultaty, gdy dopasuję modalności terapeutyczne (np. sugestia, hipnoza, trening umysłu, terapia hipnoanalityczna, psychologia energii, techniki behawioralne itp.) do konkretnej osobowości i stylu uczenia się każdej osoby, z którą pracuję. Moje podejście jest takie, które najlepiej pasuje do Ciebie, a co za tym idzie może skutecznie doprowadzić do rezultatów, których szukasz. Pracujemy w oparciu o dopasowany do klienta Program Terapeutyczny.

Być bezpiecznym terapeutą

Kocham to co robię i jestem ciągle tak samo do tego entuzjastycznie nastawiony, jak wtedy kiedy zaczynałem. W trakcie rozwoju samoistnie przeszedłem rodzaj własnej terapii, analizy - aby usunąć z własnej podświadomości zgromadzony materiał emocjonalny, który nie był mi do niczego potrzebny, a mógł wprowadzać jakieś ograniczające przekonania. Gwarantuje to, że mogę pomagać i wykonywać swoje zadania znacznie lepiej niż ci, którzy nie wykonali pracy nad sobą. To dało mi wgląd do tego, co możesz przechodzić, kiedy pracujesz ze mną, a to znów zapewnia, że mogę być w najlepszy możliwy sposób pomocny Tobie.

Zawsze jest nadzieja

Nieważne jak ponure mogą wydawać się okoliczności, jestem przekonany, że masz już wszystko, co potrzebne do osiągnięcia sukcesu. Przyczyny problemu i jego rozwiązanie, znajdują się w tym samym miejscu - w świadomości i podświadomości Twojego umysłu oraz w mądrości serca. Nie ma nic ZEWNĘTRZNEGO, co może rozwiązać problem, który jest WEWNĄTRZ Ciebie.

W pełni zgadzam się z tym, że pierwszy etap każdej podróży jest często najtrudniejszy, umówienie się na pierwszą wizytę, zastanawiając się czy ktoś lub coś może pomóc.
Jednak jeśli wierzysz, tak jak ja, że wszyscy rodzimy się równi, z czego wynika, że ​​jeśli ktoś zasługuje na terapię, to znaczy, że wszyscy na nią zasługują, i to dotyczy także Ciebie.

Moje podejście i sposób pracy jest bardzo profesjonalny, przystępny. Nie osądzam, pracuję zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i zawsze dołożę wszelkich starań aby znaleźć sposób by rozwiązać problem.

Jak możemy razem skutecznie wykonać pracę terapeutyczną

W mindclinic pracujemy w oparciu o dwustronną umowę. Po Twojej stronie umowy jest podjąć kroki by uwierzyć w siebie. Uwierz w swój instynkt, który doprowadził Cię już tak daleko by dotrzeć na tę stronę i następnie skontaktować się ze mną. Moją rolą jest zapewnienie Tobie bezpiecznego środowiska dla naszej pracy, tak aby zapewnić całkowity spokój, dyskrecję i wykorzystywać sprawdzone metody terapeutyczne z moich umiejętności zawodowych, wykształcenia i doświadczenia, aby pomóc w rozwiązaniu Twoich problemów. Masz moje słowo, że będę respektował i wypełnię część mojej umowy.

Zapraszam na bezpłatną, niezobowiązującą konsultację. Podczas konsultacji dowiesz się wszystkiego o tym jak będziemy współpracować, otrzymasz odpowiedź na wszystkie pytania oraz ustalimy plan działania by zaradzić Twoim potrzebom.

UWAGA: Od pewnego czasu wszystkie konsultacje i terapie odbywaja się przez internet (sesje przez skype). Może to być istotne dla klientów mieszkających daleko od Katowic. Spektrum metod pracy pozwala na wybór tych, których wykorzystanie i skuteczność jest niezależna od tego czy pracujemy na żywo w gabinecie, czy przez skype. Dlatego po ponad rocznym okresie prowadzenia znakomitej większości sesji poprzez skype zdecydowałem się tylko na taką formę pracy z klientem.

Napisz, zadzwoń, umów się już teraz.

mindclinic.pl - hipnoterapia - psychoterapia - hipnoterapeuta

GDZIE I KIEDY

Lokalizacja

SKYPE
Skontaktuj się by umówić się
na konsultację poprzez skype
+48 512 43 43 00
Gdybym nie odbierał, proszę napisać
wiadomość za pomocą formularza obok.

Upr. zawodowe

Cech Naturopatów i Hipnotyzerów - mindclinic
Rozporządzenie MPiPS
(Dz. U. Nr 82 poz. 537 z 2010 r.)
Kod zawodu 323090.
Zaśw. Ministerstwa Edukacji Narodowej
nr ADZ-N 119, ADZ-N 145.
Imię *

Adres e-mail *

Treść wiadomości *


* - pola obowiązkowe© 2019 mindclinic - Wszelkie prawa zastrzeżone
Web Design: VISION 7